Skip to main content

گروه ساختمانی فراز نماینده فروش محصولات شرکت پارس نما تک آیریک


شرکت پارس نما تک آیریک در قالب شرکت سهامی خاص با ماهیت غیر دولتی با ارائه خدمات فنی و مهندسی با کیفیت بالا و سود عادلانه در زمینه طراحی، ساخت و اجرا پروژه های نماسازی، مبلمان شهری و دکوراسیون داخلی با استفاده از فناوری GFRC، در داخل و خارج از ایران فعالیت می نماید.
محصولات شرکت پارس نما از نظر فروش به دو بخش سفارشی و استاندارد تقسیم می شوند
.
محصولات سفارشی که به تناسب هر پرژه طراحی و تولید میشوند و این دسته از محصولات شامل قطعاتی است که طراحی و تولید آن به طور منحصر به فرد برای هر پروژه صورت می گیرد. نقشه های معماری مطابق با نظر کارفرما طراحی می شوند و کلیه امور طراحی، ساخت و نصب توسط شرکت صورت می پذیرد.
محصولات استاندارد شامل پنل های GRC , GRG با ابعاد مشخص و طرح های متنوع که به صورت پیش ساخته و بسته بندی شده به مشتریان ارائه می شود. قیمت تمام شده این قطعات به دلیل اینکه نیاز به طراحی منحصر به فرد پروژه ایی ندارد بسیار مناسب است.
پیشرفتهای جدید در تکنولوژی و دانش فنی ساخت مصالح تکل پذیر  و با دوام با   طرح هایی که زمانی غیر ممکن و نا معقول به نظر می رسیدند را عملی و قابل اجرا نموده است. در سالهای اخیر توجه معماران به استفاده از مصالح   GFRC , GFRG به منظور طراحی و اجرای نمای ساختمانها جلب شده است که خصوصیاتی حائز اهمیت از جمله شکل پذیری بسیارعالی متناسب با طرح، دوام  و سبک سازی سازه را دارا است. 

گروه ساختمانی فراز طی قرارداد منعقده فروش کلیه محصولات پارس نما را به عده گرفته است.

image