رفتن به محتوای اصلی

تازه ها

راه اندازی سامانه فروش املاک فراز

مسکن برای جوامع امروزی نه تنها به عنوان رفع نیاز سرپناه و ایجاد فضای امن بلکه به عنوان مهم ترین سرمایه و از سویی امن ترین و مطمئن ترین محل سرمایه گذاری است. 
با توجه به اهمیت روز افزون حوزه معاملات مسکن،گروه ساختمانی فراز به منظور سهولت بیش، از پیش مشتریان و مخاطبان خود اقدام به راه اندازی سامانه املاک فراز نموده است. 
با راه اندازی این سامانه مشتریان می توانند با آسودگی خاطر از بین گزینه های موجود ک توسط کارشناسان ملکی گروه فراز مورد ارزیابی و بررسی کامل قرار گرفته اند نسبت به خرید و سرمایه گذاری اقدام نمایند.
ضمنا برای آن دسته از مشتریان گرامی که قصد هرگونه مشارکت در حوزه املاک و ساختمان را دارند نیز خدمات ویژه ای در نظر گرفته شده است.

روز مهندس

شركت پارس نما در روز مهندس ، طي مراسمي با حضور مدير عامل از مهندسين اين شركت تقدير و تشكر به عمل آورد . 
بديهي است مهندسين نقش استراتژيكي در شركت تكنولوژي محور پارس نما دارند . 
گروه فراز نيز به نوبه خود روز مهندس را به جامعه مهندسي ، مهندسان خود و مهندسين گروه پارس نما تبريك عرض مينمايد.

1

1

 

 

 

 

گروه ساختمانی فراز نماینده فروش محصولات شرکت پارس نما تک آیریک


شرکت پارس نما تک آیریک در قالب شرکت سهامی خاص با ماهیت غیر دولتی با ارائه خدمات فنی و مهندسی با کیفیت بالا و سود عادلانه در زمینه طراحی، ساخت و اجرا پروژه های نماسازی، مبلمان شهری و دکوراسیون داخلی با استفاده از فناوری GFRC، در داخل و خارج از ایران فعالیت می نماید.
محصولات شرکت پارس نما از نظر فروش به دو بخش سفارشی و استاندارد تقسیم می شوند
.
محصولات سفارشی که به تناسب هر پرژه طراحی و تولید میشوند و این دسته از محصولات شامل قطعاتی است که طراحی و تولید آن به طور منحصر به فرد برای هر پروژه صورت می گیرد. نقشه های معماری مطابق با نظر کارفرما طراحی می شوند و کلیه امور طراحی، ساخت و نصب توسط شرکت صورت می پذیرد.

حضور گروه ساختمانی فراز در نمایشگاه بین المللی ساخت و ساز 98

گروه ساختمانی فراز در اولین نمایشگاه بین المللی ساخت و ساز که از تاریخ 13 لغایت 16 بهمن ماه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار شد حضور یافت.

10  اشتباه رایج در طر احی پلان خانه و آپارتمان های مسکونی 

 خانه و آپارتمان ها مکان هایی هستند که بیشتر عمر خود را در آن ها سپری میکنیم خانه جایی است که با خانواده ها و عزیزان خود در تعامل هستیم در آن استراحت می کنیم ، غذا می خوریم و می خوابیم ، میهمانانمان را میزبانی می کنیم ، به مطالعه و تحصیل می پردازیم و زمان هایی را آزادانه در آن سپری میکنیم . با توجه به اینکه یک خانه برای ساکنانش میتواند چقدر معنی داشته باشد و تا چه اندازه در زندگی کاربران تأثیر گذار باشد، معماران  بایستی در طراحی موارد بیشتری را در نظر گرفته و لحاظ نمایند.

سوال و جواب

سوال: موقعیت زمانی بازار مسکن در نیمه دوم سال ٩٨ چیست؟
پاسخ: رکود
سوال: در پاییز و زمستان سال ٩٨ حجم معاملات خرید و فروش مسکن نسبت به تابستان ٩٨ باز هم کاهش می یابد؟
پاسخ: بعید است!
سوال: قیمت مسکن در نیمه دوم سال ٩٨ چه روندی خواهد داشت؟
پاسخ: رسیدن تدریجی به ثبات نسبی.
سوال: موقعیت زمانی بازار مسکن در سال ٩٩ چیست؟
پاسخ: اگر در شاخصهای اقتصاد کلان اتفاق خاصی رخ ندهد، تداوم رکود بازار مسکن محتمل است.
سوال: هم اکنون زمان مناسبی برای سرمایه گذاری در مسکن (خرید یا ساخت) است؟
پاسخ: در اکثر موارد، قابل توصیه نیست.
سوال: این پیش بینی ها برای تهران است یا کل کشور؟
پاسخ: برای تهران.

فرصت سرمایه گذاری

پروژه شهرک ماروتا در دمشق از فرصت های خوب سرمایه گذاری در حوزه ساخت و ساز است که به دلیل نزدیکی به پایتخت سوریه از ارزش تجاری بالایی برخوردار خواهد بود.
جهت اخذ اطلاعات بيشتر با ما در تماس باشيد 
تلفن : ٤٧٦٢٤٦
 

مسکن‌های ۳۰ متری و آسیب‌های دنباله‌دار آن

چندروزی میشود که ساخت مسکن ۳۰ متری در قالب طرح مسکن اجتماعی در هیات دولت مطرح شده است. به همین بهانه این نوع خانه‌ها و سبک‌زندگی منحصربفردش را در کشورهای مختلف اروپا بررسی کردیم.

تسهیلات ۲۴۰ هزار واحد مسکونی طرح اقدام ملی از سوی بانک مسکن تامین و پرداخت می‌شود.

مدیرعامل بانک مسکن در خصوص تمهیدات بانک مسکن برای اجرای طرح اقدام ملی مسکن گفت: تسهیلات ۲۴۰ هزار واحد مسکونی طرح اقدام ملی از سوی بانک مسکن تامین و پرداخت می‌شود.

image