تجاوز إلى المحتوى الرئيسي

تازه ها

راه اندازی سامانه فروش املاک فراز

مسکن برای جوامع امروزی نه تنها به عنوان رفع نیاز سرپناه و ایجاد فضای امن بلکه به عنوان مهم ترین سرمایه و از سویی امن ترین و مطمئن ترین محل سرمایه گذاری است. 
با توجه به اهمیت روز افزون حوزه معاملات مسکن،گروه ساختمانی فراز به منظور سهولت بیش، از پیش مشتریان و مخاطبان خود اقدام به راه اندازی سامانه املاک فراز نموده است. 
با راه اندازی این سامانه مشتریان می توانند با آسودگی خاطر از بین گزینه های موجود ک توسط کارشناسان ملکی گروه فراز مورد ارزیابی و بررسی کامل قرار گرفته اند نسبت به خرید و سرمایه گذاری اقدام نمایند.
ضمنا برای آن دسته از مشتریان گرامی که قصد هرگونه مشارکت در حوزه املاک و ساختمان را دارند نیز خدمات ویژه ای در نظر گرفته شده است.

گروه ساختمانی فراز نماینده فروش محصولات شرکت پارس نما تک آیریک


شرکت پارس نما تک آیریک در قالب شرکت سهامی خاص با ماهیت غیر دولتی با ارائه خدمات فنی و مهندسی با کیفیت بالا و سود عادلانه در زمینه طراحی، ساخت و اجرا پروژه های نماسازی، مبلمان شهری و دکوراسیون داخلی با استفاده از فناوری GFRC، در داخل و خارج از ایران فعالیت می نماید.
محصولات شرکت پارس نما از نظر فروش به دو بخش سفارشی و استاندارد تقسیم می شوند
.
محصولات سفارشی که به تناسب هر پرژه طراحی و تولید میشوند و این دسته از محصولات شامل قطعاتی است که طراحی و تولید آن به طور منحصر به فرد برای هر پروژه صورت می گیرد. نقشه های معماری مطابق با نظر کارفرما طراحی می شوند و کلیه امور طراحی، ساخت و نصب توسط شرکت صورت می پذیرد.

حضور گروه ساختمانی فراز در نمایشگاه بین المللی ساخت و ساز 98

گروه ساختمانی فراز در اولین نمایشگاه بین المللی ساخت و ساز که از تاریخ 13 لغایت 16 بهمن ماه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار شد حضور یافت.

10  اشتباه رایج در طر احی پلان خانه و آپارتمان های مسکونی 

 خانه و آپارتمان ها مکان هایی هستند که بیشتر عمر خود را در آن ها سپری میکنیم خانه جایی است که با خانواده ها و عزیزان خود در تعامل هستیم در آن استراحت می کنیم ، غذا می خوریم و می خوابیم ، میهمانانمان را میزبانی می کنیم ، به مطالعه و تحصیل می پردازیم و زمان هایی را آزادانه در آن سپری میکنیم . با توجه به اینکه یک خانه برای ساکنانش میتواند چقدر معنی داشته باشد و تا چه اندازه در زندگی کاربران تأثیر گذار باشد، معماران  بایستی در طراحی موارد بیشتری را در نظر گرفته و لحاظ نمایند.

سوال و جواب

سوال: موقعیت زمانی بازار مسکن در نیمه دوم سال ٩٨ چیست؟
پاسخ: رکود
سوال: در پاییز و زمستان سال ٩٨ حجم معاملات خرید و فروش مسکن نسبت به تابستان ٩٨ باز هم کاهش می یابد؟
پاسخ: بعید است!
سوال: قیمت مسکن در نیمه دوم سال ٩٨ چه روندی خواهد داشت؟
پاسخ: رسیدن تدریجی به ثبات نسبی.
سوال: موقعیت زمانی بازار مسکن در سال ٩٩ چیست؟
پاسخ: اگر در شاخصهای اقتصاد کلان اتفاق خاصی رخ ندهد، تداوم رکود بازار مسکن محتمل است.
سوال: هم اکنون زمان مناسبی برای سرمایه گذاری در مسکن (خرید یا ساخت) است؟
پاسخ: در اکثر موارد، قابل توصیه نیست.
سوال: این پیش بینی ها برای تهران است یا کل کشور؟
پاسخ: برای تهران.

فرصت سرمایه گذاری

پروژه شهرک ماروتا در دمشق از فرصت های خوب سرمایه گذاری در حوزه ساخت و ساز است که به دلیل نزدیکی به پایتخت سوریه از ارزش تجاری بالایی برخوردار خواهد بود.
جهت اخذ اطلاعات بيشتر با ما در تماس باشيد 
تلفن : ٤٧٦٢٤٦
 

مسکن‌های ۳۰ متری و آسیب‌های دنباله‌دار آن

چندروزی میشود که ساخت مسکن ۳۰ متری در قالب طرح مسکن اجتماعی در هیات دولت مطرح شده است. به همین بهانه این نوع خانه‌ها و سبک‌زندگی منحصربفردش را در کشورهای مختلف اروپا بررسی کردیم.

تسهیلات ۲۴۰ هزار واحد مسکونی طرح اقدام ملی از سوی بانک مسکن تامین و پرداخت می‌شود.

مدیرعامل بانک مسکن در خصوص تمهیدات بانک مسکن برای اجرای طرح اقدام ملی مسکن گفت: تسهیلات ۲۴۰ هزار واحد مسکونی طرح اقدام ملی از سوی بانک مسکن تامین و پرداخت می‌شود.

image